درباره تیم کنکورچی!

تیم مشاوره تحصیلی کنکورچی، گروهی با تجربه و متشکل از مشاوران با سابقه مدارس با سابقه می باشد که هر کدام از این اشخاص در سطوح مختلف تحصیلی سال ها فعالیت داشته و در زمینه راهنمایی شما تخصص کافی را داشته. وبسایت کنکورچی در صدد رفع نیاز های موجود در مقاطع مختلف تحصیلی در تهران و ایران در امور مشاوره و پیشرفت دانش آموزان و دانش جویان ایجاد شده است. در این وبسایت انواع مقالات در خصوص مشاوره تحصیلی و آخرین اخبار لازمه برای شما درباره آزمون های مختلف چه دانشگاهی و چه در خصوص مدارس قرار می گیرد.
در این اخبار و مقالات سعی شده تا به تمامی سوالات شما چه در امور تحصیلی و چه امور مالی و زمانی پاسخ داده شود، البته اگر نکاتی در ذهن شما وجود دارد که به آن ها اشاره نکرده باشیم، می توانید از بخش نظرات با ما در ارتباط بوده و پاسخ خود را از ما دریافت کنید.

کنکورچی در واقع مرکز مشاوره ای می باشد که در امور دانشگاه آزاد، دانشگاه های دولتی تمامی شهر ها و مدارس به شما مشاوره می دهد. کنکورچی با بهره گیری از برترین مشاوران کشور، رتبات برتر و استادان کشور اقدام به ارائه خدمات مشاوره غیر حضوری و اینترنتی در سراسر ایران می نماید، تیم کنکورچی آماده راهنمایی و ارائه خدمات خود به شما عزیزان می باشد و تخصص ما تضمینی برای موفقیت هرچند بیشتر شماست.

 

 

  • مشاوره تحصیلیتیم مشاوران ما در کنار شما در تمام مراحل تحصیلی هستند.
  • مشاوره شغلیمشاوره در انتخاب شغل و حرفه مناسب شما در هر زمینه ای
  • اخبار استخدامیآخرین اخبار از استخدام های سراسری و آزمون های استخدامی
  • آموزشانواع آموزش های تحصیلی و مهارت های اجتماعی و ...
  • کنکورآخرین اخبار و آموزش های مورد نیاز در تمام مراحل کنکور سراسری
  • برنامه ریزیارائه برنامه های تحصیلی برای تمامی مقاطع تحصیلی

ما برای آینده شما ارزش قائل هستیم!

در کنار شما هستیم تا تصیمات بهتری برای آینده تحصیلی و شغلی خود بگیرید.